1235
1667469

Ask med lock, grön sten. Kina, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rektangulär med rundade hörn, locket skulpterat med qilindrakar. Mått 9,5x8,5x4 cm.

Nagg.