1365
1641791

Vas, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
5 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I s.k. yenyen form med dekor av en fortlöpande lotusslinga. Höjd 45 cm.

Sprickor.

Proveniens

Property of a private Swedish collector.