171
1660901

Ljusstakar ett par, Frankrike 1800-talets första del, Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld brons. Kannelerat skaft. Dekor med lagerstav. Höjd 27 cm.