18
1679934

Byrå, Stockholmsarbete 1700-talets slut, Gustaviansk.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
44 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad i mahogny. Skiva i vit marmor. Med tre lådor samt mässingskodda detaljer. Nyckel medföljer. Längd 75, bredd 48, höjd 84 cm.