197
1674128

Brevpress, Ryssland, sent 1800-tal, Nikolaj II.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Malakitfaner och förgylld brons. Rektangulär sockel. Modellerad med skulptur av vilande lejon. Längd 14, bredd 6,5, höjd 5 cm.