24
1674129

Byrå, Frankrike, tidigt 1800-tal, Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld brons. Fem lådor. Skiva av svart marmor. Längd 114, bredd 53, höjd 92 cm.