525
1665365

Uppsatsskål, opalinglas med förgyllning, Frankrike 1830-40-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Konturerat bräm, tillverkad i två delar, förgylld dekor. Höjd 28 cm. Diameter 30 cm.