526
1666952

Urna med lock, fajans. Delft, 1700-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
9 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Hexagonal balusterform med dekor i starkeldsblått. Höjd 67 cm.

Nagg. Sprickor.