542A
1649587

Van Clef & Arpels collier "Alhambra" 18K guld med pärlemor och onyx

Utropspris
225 000 - 250 000 SEK
21 500 - 23 900 EUR
24 400 - 27 100 USD
Klubbat pris
220 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

sexton motiv, längd ca 127 cm, vikt 67 g. Signerad VCA, numrerad BL183342 och med franska stämplar. Etui och box från Van Cleef & Arpels medföljer.