589
1669292

Cartier ring 18K guld med skuren korall och runda briljantslipade diamanter

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 640 - 9 550 EUR
8 680 - 10 800 USD
Klubbat pris
125 000 SEK

totalvikt diamanter ca 3.12 ct, mått korall ca 18 X 24 X 11 mm, storlek 16.50/52, totalvikt 20 g. Signerad Cartier Paris, numrerad möjligen 27306 och med franska stämplar.

För köpare utanför EU kan exporttillstånd krävas