698B
1681040

Fransk skola, 1700-tal, Herrporträtt

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
12 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Duk, oval 64 x 53 cm. Samtida förgylld ram.