698A
1681039

Fransk skola, 1700-tal, Damporträtt

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Duk, oval 61 x 50 cm. Samtida förgylld ram.