Blomsterstilleben
Signerad Julia Beck. Olja på uppfodrad duk 46 x 38 cm.
Beijers Auktioner, Stockholm, 19 november 1985, kat. nr 5.
Janina (1944-2019) och Alter Saks (1932-2021) samling, Stockholm.