738
1674663

Lillie Bergh

(Sverige, 1871-1958)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
24 000 SEK

Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Lillie Bergh
(Sverige, 1871-1958)

Flickan i sängen

Signerad Lillie Bergh. Olja på duk lagd på papp-pannå 37 x 44 cm.