737
1666817

Viggo Pedersen

(Danmark, 1854-1926)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
17 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Viggo Pedersen
(Danmark, 1854-1926)

"Flicka vid vagga"

Signerad Viggo Pedersen. Olja på duk 38,5 x 36 cm.

Proveniens

Kleis Kunsthandel, Köpenhamn.