740
1679957

Josef Wilhelm Wallander

(Sverige, 1821-1888)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Josef Wilhelm Wallander
(Sverige, 1821-1888)

Ingeborg mottager Hjalmars ring.

Signerad I W Wallander och daterad 1863. Olja på duk 41 x 34 cm.