770
1658511

Nils Kreuger

(Sverige, 1858-1930)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Nils Kreuger
(Sverige, 1858-1930)

Landskapsutsnitt med väg

Signerad med dedikation: "Till vännen O. Lundberg af N. Kreuger". Olja på pannå 21,5 x 8,5 cm