777
1680017

Bror Lindh

(Sverige, 1877-1941)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Bror Lindh
(Sverige, 1877-1941)

Solig vinterdag

Signerad Bror Lindh. Olja på duk 91 x 109 cm.