779
1674896

Adam Styka

(Polen/Frankrike, 1890-1959)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
19 100 - 23 900 EUR
21 700 - 27 100 USD
Klubbat pris
160 000 SEK

Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Adam Styka
(Polen/Frankrike, 1890-1959)

Kurtis Marocko

Signerad Adam Styka. Olja på duk 84 x 67 cm.