781
1669033

Henric Ankarcrona

(Sverige, 1831-1917)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Henric Ankarcrona
(Sverige, 1831-1917)

Karavan

Signerad Henric Ankarcrona och daterad -74. Olja på duk 40 x 68 cm.