805
1666953

Josef Wilhelm Wallander

(Sverige, 1821-1888)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Josef Wilhelm Wallander
(Sverige, 1821-1888)

Pojke med apa

Signerad J Wallander och daterad 1863. Olja på duk 34 x 30 cm. Samtida ram.