861
1662404

Ernst van Dalen

(Holland, 1647-1709)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 390 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Ernst van Dalen
(Holland, 1647-1709)

Den tjuvaktiga räven

Signerad Ernst van Dalen och daterad fe 1702. Uppfodrad duk 67 x 82 cm.