862
1646600

Flamländsk skola, 16/1700-tal i Anton Mirous art, Landskap med figurstaffage vid by

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
5 750 - 7 660 EUR
6 500 - 8 670 USD
Klubbat pris
70 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Uppfodrad duk 105 x 156 cm. Äldre förgylld ram.

Proveniens

Axel Lewenhaupt (-2017)
Lars Brobergs Samling.