875
1657612

Niclas Lafrensen d.y., tillskriven

(Sverige, 1737-1807)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Klubbat pris
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
(Sverige, 1737-1807)

Interiör med samtalande kvinnor

Akvarell 36 x 30 cm. Samtida förgylld ram.

Proveniens

A tergo märkt "Liljenstolpe"