996
1657611

Hans Heyerdahl

(Norge, 1857-1927)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
9 550 - 11 900 EUR
10 800 - 13 600 USD
Klubbat pris
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst, äldre måleri
+46 (0)727 33 24 02
Hans Heyerdahl
(Norge, 1857-1927)

Romans, Montmatre

Signerad Heyerdahl. Olja på duk 72 x 60 cm.