995
1674166

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
9 600 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

"Strömmen med Stockholms slott"

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell 13 x 20,5 cm.