Magnus Wijkström

(Sverige, 1957-2019)
Magnus Wijkström
(Sverige, 1957-2019)

Magnus Wijkström, olja på duk osignerad

Kyrkfönster, 120x60 cm

Obetydligt ytslitage.

A tergo intyg

Utropspris
4 000 SEK

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

623. Lambert Werner, "Sjömannen och friheten".
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK