Gustaf Möllenborg mockaservis 3 dlr silver Stockholm 1832

Höjd ca 11 cm, total vikt ca 348 gram
gräddkanna och sockerskål stämplade K Anderson Stockholm 1898, höjd ca 8 cm, vikt 228 gram

Bruksslitage. Repor. Bucklor. Anlupen.

Proveniens

Maltesholm, Skokloster mfl.

Klubbat pris
3 500
318
333
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
14 apr 21:36
3 500 SEK
14 apr 21:36
3 400 SEK
14 apr 21:33
3 200 SEK
14 apr 21:33
3 000 SEK
14 apr 21:32
2 800 SEK
14 apr 21:30
2 600 SEK
14 apr 21:27
2 400 SEK
14 apr 21:27
2 200 SEK
14 apr 21:26
2 000 SEK
14 apr 21:26
1 900 SEK
14 apr 20:59
1 800 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?