AG Dufva kaffekanna nysilver, nyrokoko 1800-talets mitt/andra hälft

Höjd ca 24 cm

Bruksslitage. Repor.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
450
41
43
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 apr 21:09
450 SEK
14 apr 21:07
400 SEK
7 apr 21:36
350 SEK
7 apr 16:31
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?