Madeleine Pyk – en samling F769

Coasters 1 par nysilver 1900-talets början

Diameter ca 13 cm

Bruksslitage. Repor. Avnött.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 450
138
157
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 apr 2024 20:52
1 450 SEK
14 apr 2024 20:52
1 350 SEK
14 apr 2024 20:52
1 200 SEK
14 apr 2024 20:52
1 100 SEK
14 apr 2024 20:37
1 000 SEK
14 apr 2024 14:06
950 SEK
14 apr 2024 9:45
900 SEK
14 apr 2024 9:24
850 SEK
13 apr 2024 10:45
800 SEK
13 apr 2024 10:45
750 SEK
13 apr 2024 10:45
700 SEK
10 apr 2024 20:39
650 SEK
10 apr 2024 20:39
600 SEK
5 apr 2024 19:51
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13