Flakshållare ostämplad silver orientalisk omkring 1900

Genmbruten dekor av stiliserad växtlighet, höjd 28 cm, vikt ca 473 gram

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 650
334
350
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (29 bud)
14 apr 20:41
3 650 SEK
14 apr 20:41
3 601 SEK
14 apr 20:37
3 401 SEK
14 apr 20:37
3 201 SEK
14 apr 20:35
3 001 SEK
14 apr 20:35
2 801 SEK
14 apr 19:26
2 601 SEK
8
14 apr 19:26
2 401 SEK
14 apr 18:20
2 201 SEK
14 apr 18:20
2 001 SEK
12 apr 21:53
1 901 SEK
12 apr 21:53
1 801 SEK
10 apr 14:51
1 701 SEK
9 apr 19:35
1 601 SEK
9 apr 18:52
1 501 SEK
9 apr 18:52
1 411 SEK
9 apr 17:27
1 350 SEK
9 apr 17:24
1 250 SEK
9 apr 17:24
1 211 SEK
7 apr 20:44
1 111 SEK
7 apr 20:16
1 011 SEK
7 apr 20:16
1 005 SEK
7 apr 20:16
955 SEK
7 apr 20:16
905 SEK
7 apr 16:26
855 SEK
7 apr 16:26
805 SEK
5 apr 23:31
400 SEK
5 apr 23:31
350 SEK
5 apr 22:11
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?