Hängkläde 2 st Blekinge 1800-talets andra hälft dukagång på linne, ca 230x64 cm och 235x64 cm

Bruksslitage. Smärre fläckar. Smärre skador.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
2 300
209
219
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 apr 21:18
2 300 SEK
14 apr 21:18
2 100 SEK
14 apr 21:17
1 500 SEK
14 apr 21:17
1 400 SEK
14 apr 20:49
1 300 SEK
14 apr 20:49
1 200 SEK
14 apr 18:27
1 100 SEK
13 apr 22:05
1 000 SEK
12 apr 7:46
600 SEK
6 apr 13:55
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?