Duk med servietter 12 st och 12 st 1940-tal ca 39x39 cm, 19x19 cm samt ca 300x160 cm, linne med applikation

Bruksslitage.

Proveniens

Sydd av furstinnan Ann-Mari von Bismarck och given som gåva till Anne-Marie Palmstierna som tack för att barnen von Bismarck fick bo på Maltesholm under en tid.

Klubbat pris
2 000
183
192
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
11
14 apr 21:34
2 000 SEK
12
14 apr 21:34
1 900 SEK
11
14 apr 21:33
1 800 SEK
12
14 apr 21:33
1 700 SEK
11
14 apr 19:40
1 600 SEK
10
14 apr 19:40
1 500 SEK
10
14 apr 9:32
1 300 SEK
9
8 apr 23:15
1 200 SEK
8
8 apr 22:09
1 100 SEK
8 apr 6:46
1 000 SEK
8 apr 6:46
1 000 SEK
8 apr 6:45
950 SEK
8 apr 6:45
900 SEK
6 apr 11:16
800 SEK
6 apr 11:14
750 SEK
6 apr 11:14
700 SEK
6 apr 8:41
600 SEK
6 apr 8:41
550 SEK
5 apr 21:13
450 SEK
5 apr 21:13
400 SEK
5 apr 20:10
350 SEK
5 apr 19:04
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?