Dosa silver 1900-tal

Dosa silver 1900-tal

Translucid guillocherad blå emalj förgylld, ca 8x5 cm, vikt ca 92 gram

Bruksslitage. Repor.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 400
128
134
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 apr 20:46
1 400 SEK
14 apr 20:46
1 300 SEK
10 apr 20:49
1 100 SEK
7 apr 4:53
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?