Cigarettetui silver svenska importstämplar 1900-tal

11x8 cm, vikt ca 174 gram

Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 600
146
153
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (16 bud)
14 apr 20:53
1 600 SEK
14 apr 20:52
1 500 SEK
14 apr 20:52
1 500 SEK
14 apr 18:44
1 300 SEK
14 apr 18:44
1 200 SEK
14 apr 18:36
1 100 SEK
14 apr 18:36
1 000 SEK
14 apr 18:36
1 000 SEK
6 apr 15:07
850 SEK
6 apr 15:07
800 SEK
6 apr 15:04
750 SEK
6 apr 15:04
700 SEK
6 apr 8:01
550 SEK
6 apr 8:01
500 SEK
6 apr 8:01
500 SEK
5 apr 18:06
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?