Servietter 16 st 1900-talets första hälft ca 82x86 cm

Stiliserat mönster av blommor, märkta med monogram ASG, ca 82x86 cm

Ej genomgången. Bruksslitage. Några med lagningar

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
5 700
521
546
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
14 apr 20:25
5 700 SEK
14 apr 20:25
5 500 SEK
14 apr 20:17
5 200 SEK
14 apr 20:17
5 000 SEK
14 apr 20:17
4 700 SEK
14 apr 20:17
4 500 SEK
13 apr 9:54
3 200 SEK
13 apr 9:54
3 000 SEK
13 apr 8:10
1 800 SEK
6 apr 21:38
1 700 SEK
6 apr 21:37
1 600 SEK
6 apr 21:37
1 600 SEK
6 apr 11:15
1 500 SEK
6 apr 11:15
1 400 SEK
6 apr 11:15
1 300 SEK
6 apr 11:15
1 200 SEK
5 apr 19:06
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?