Servietter 15 st 1900-talets första hälft damast ca 110x80 cm

Stiliserat mönster av bred bård med girlanger, märkt med monogram SD, ca 110x80 cm

Bruksslitage. Ej genomgången. Några lite bruntnade

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
3 800
347
364
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
14 apr 0:11
3 800 SEK
14 apr 0:11
3 600 SEK
14 apr 0:10
3 305 SEK
14 apr 0:10
3 105 SEK
14 apr 0:10
2 300 SEK
14 apr 0:10
2 100 SEK
13 apr 9:54
1 300 SEK
12 apr 22:17
1 200 SEK
12 apr 22:17
1 100 SEK
12 apr 21:57
1 000 SEK
12 apr 20:05
600 SEK
6 apr 17:22
500 SEK
6 apr 13:25
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?