Handdukar 10 st omkring 1900 linne ca 97x69 cm

Bruksslitage. Ej genomgången. Något bruntonade

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 550
142
148
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 apr 21:27
1 550 SEK
14 apr 21:26
1 450 SEK
14 apr 21:26
1 400 SEK
13 apr 10:54
1 300 SEK
8 apr 6:57
1 200 SEK
6 apr 16:46
1 110 SEK
6 apr 16:46
1 010 SEK
6 apr 16:46
1 000 SEK
6 apr 10:13
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?