Lakan 10 st 1900-talets början bomull, varierande mått

Med infällda spetsar samt broderat monogram DGS (de Geer/Sprengporten) och DGW (de Geer/Wachtmeister) 12 under adlig krona,

Ej genomgången. Bruksslitage. Några lagningar

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
2 700
247
259
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
14 apr 20:57
2 700 SEK
14 apr 20:57
2 500 SEK
14 apr 20:57
1 700 SEK
14 apr 20:57
1 600 SEK
13 apr 22:42
1 320 SEK
13 apr 22:42
1 220 SEK
13 apr 22:41
1 120 SEK
13 apr 22:41
1 020 SEK
13 apr 22:41
850 SEK
13 apr 22:41
800 SEK
13 apr 9:55
650 SEK
13 apr 9:55
600 SEK
6 apr 9:28
550 SEK
6 apr 9:28
500 SEK
5 apr 21:49
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?