Örngott 11 st 1900-talets första hälft bomull

Infälld spets, med monogram bla DGW (de Geer/Wachtmeister) och WvP (Wachtmeister/von Platen), PDG (Palmstierna/de Geer), varierande mått

Bruksslitage. Några med lagningar. Några något gulnade

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 100
101
105
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
14 apr 21:14
1 100 SEK
14 apr 21:14
1 000 SEK
14 apr 21:14
1 000 SEK
14 apr 21:14
950 SEK
14 apr 21:13
900 SEK
14 apr 21:13
850 SEK
14 apr 21:12
800 SEK
14 apr 21:12
750 SEK
14 apr 21:12
700 SEK
14 apr 21:12
650 SEK
14 apr 21:12
600 SEK
14 apr 21:11
600 SEK
14 apr 21:10
550 SEK
14 apr 21:10
500 SEK
14 apr 21:05
450 SEK
14 apr 20:09
400 SEK
7 apr 8:44
350 SEK
5 apr 16:26
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?