Duk damast omkring 1900

Duk damast omkring 1900

Broderad märkning DGS 6, ca 350x240 cm (enligt uppgift), stiliserat geometriskt mönster

Åldersrelaterat slitage. Ej genomgången.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 300
118
124
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
14 apr 20:54
1 300 SEK
14 apr 20:54
1 200 SEK
13 apr 9:54
1 100 SEK
13 apr 9:54
1 000 SEK
13 apr 5:21
850 SEK
13 apr 5:21
800 SEK
11 apr 8:06
750 SEK
11 apr 8:06
700 SEK
11 apr 8:05
650 SEK
11 apr 8:05
600 SEK
11 apr 7:48
450 SEK
11 apr 7:48
400 SEK
6 apr 17:42
350 SEK
6 apr 8:28
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?