Handdukar 2 st damast omkring 1900

Med monogram AB, mönstrad med strödda nejlikor samt bred bård med girlang ca 134x50 cm, mönstrad med ymnighetshorn samt meanderbård ca 134x53 cm

Smärre slitage. Ej genomgången.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
700
64
67
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
14 apr 21:25
700 SEK
14 apr 20:31
650 SEK
14 apr 20:29
600 SEK
14 apr 20:29
600 SEK
14 apr 19:51
550 SEK
14 apr 19:51
500 SEK
13 apr 17:11
350 SEK
9 apr 21:44
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?