Servietter 6 st damast omkring 1900

Märkta med monogram DF 12, mönster av bred bård med blommor samt strödda blomklasar, ca 80x80 cm

Obetydligt ytslitage. Ej genomgången.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 300
119
125
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
14 apr 20:56
1 300 SEK
14 apr 20:56
1 200 SEK
14 apr 19:40
950 SEK
12 apr 22:21
900 SEK
6 apr 16:50
850 SEK
6 apr 16:50
800 SEK
6 apr 16:50
800 SEK
6 apr 16:49
550 SEK
6 apr 16:49
500 SEK
6 apr 11:17
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?