Servietter 6 st damast omkring 1900

Märkta med monogram DF 24, mönster av bred bård med blommor och reserver, ca 78x69 cm

Obetydligt ytslitage. Mindre lagningar

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
850
77
81
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
14 apr 19:39
850 SEK
14 apr 15:01
800 SEK
12 apr 22:18
750 SEK
12 apr 22:18
700 SEK
12 apr 22:18
700 SEK
9 apr 20:16
650 SEK
9 apr 20:16
600 SEK
6 apr 17:20
550 SEK
6 apr 17:20
500 SEK
6 apr 16:51
450 SEK
6 apr 16:51
400 SEK
6 apr 11:14
350 SEK
5 apr 22:44
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?