Servietter 5 st damast omkring 1900

Mönster av strödda blommor, bred bård med blomgirlang, ca 90x76 cm

Obetydligt ytslitage. Smärre fläckar. Ej genomgången.

Proveniens

Maltesholms slott

Klubbat pris
1 000
89
95
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
14 apr 20:53
1 000 SEK
14 apr 20:53
1 000 SEK
14 apr 20:36
900 SEK
14 apr 20:36
850 SEK
14 apr 20:35
700 SEK
14 apr 20:35
650 SEK
14 apr 20:27
550 SEK
14 apr 20:27
500 SEK
7 apr 1:31
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?