Mässingskittel, 1800 tal.

Mässingskittel, 1800 tal.

Kittel i mässing med handtag. diameter 38,5 cm. höjd 29,5 cm.

Åldersrelaterad slitage, bucklig, lagningar, märken, repor.

Auktionen avslutas
5 dagar
350
31
33
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
15 jul 7:05
350 SEK
14 jul 14:50
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Placering: Västberga Allé 3. 126 30 Hägersten -T13
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?