Denise Grünstein, "Malplacé, 1a", 2005
Signerad Denise Grünstein och daterad 2005 a tergo. Upplaga 4/5 + 2 AP. Silvergelatinfotografi silikonmonterad på glas 100 x 125 cm.
Ej examinerad ur ram.
Galleri Charlotte Lund, Stockholm.
Bo Nilsson, Arja Miller m.fl, "Denise Grünstein; Figure Out", 2010, avbildad på uppslag s. 23-24.
Telefontid: måndag – fredag 9–12
Telefontid: måndag – fredag 10–13