SCHUCO, brandbil med stege, modell 6080, 1960-tal.

Röd. Batteripack, fjärrstyrning samt reservdelar. Med originalkartong märkt 6080. Längd ca 30 cm.

Bruksslitage. Ytsmuts. Kartongen med skador. Brandmän(figurer) saknas. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
3 450
301
315
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
13 nov 2016 22:36
3 450 SEK
13 nov 2016 22:36
3 250 SEK
13 nov 2016 22:02
2 422 SEK
3 nov 2016 21:49
2 222 SEK
30 okt 2016 10:50
1 999 SEK
26 okt 2016 23:25
1 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassiskt konst
+46 (0)721 428 962