DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, ca 40 delar främst metall, bland annat av Rock & Graner, Tyskland 1800/1900-tal.

Bestående av bord, stolar, kandelabrar, ljuskrona, vaggor, julgran, käppställ med mera. Höjd 1,5-12 cm.

Slitage. Smärre skador. Vissa delar saknas.

Klubbat pris
4 100
364
380
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
12 nov 2016 22:34
4 100 SEK
12 nov 2016 22:33
3 900 SEK
12 nov 2016 22:33
3 700 SEK
12 nov 2016 22:33
3 600 SEK
12 nov 2016 22:32
3 200 SEK
12 nov 2016 22:32
3 000 SEK
12 nov 2016 22:06
2 600 SEK
12 nov 2016 22:06
2 400 SEK
12 nov 2016 19:07
2 100 SEK
10 nov 2016 11:13
2 000 SEK
10 nov 2016 11:13
1 900 SEK
10 nov 2016 11:13
1 800 SEK
10 nov 2016 11:13
1 700 SEK
10 nov 2016 11:13
1 600 SEK
7 nov 2016 18:41
1 500 SEK
2 nov 2016 6:49
1 400 SEK
25 okt 2016 17:50
1 000 SEK