DOCKSKÅPSMÖBLER, 18 delar, Berit Bergström, Nolbyn, Värmländskt hantverk 1900-talets första hälft.

Bemålade i brunt. Bestående av säng, kanapé, två bokhyllor, byrå, vägghylla, två soffor, tre bord, sex stolar samt lådspegel. Märkta med stämpel. Höjd 5,5-22,5 cm.

Smärre slitage. Enstaka repor.

Klubbat pris
14 200
1 238
1 296
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
12 nov 2016 21:55
14 200 SEK
12 nov 2016 21:55
13 700 SEK
12 nov 2016 21:45
13 000 SEK
12 nov 2016 21:45
12 500 SEK
12 nov 2016 21:44
11 000 SEK
12 nov 2016 21:44
10 500 SEK
11 nov 2016 17:19
7 700 SEK
11 nov 2016 17:19
7 500 SEK
11 nov 2016 14:26
7 200 SEK
11 nov 2016 13:01
7 000 SEK
11 nov 2016 13:01
6 200 SEK
11 nov 2016 13:01
6 000 SEK
11 nov 2016 13:01
5 200 SEK
11 nov 2016 13:01
5 000 SEK
10 nov 2016 9:47
4 200 SEK
29 okt 2016 22:42
4 000 SEK
28 okt 2016 11:45
3 000 SEK
25 okt 2016 17:48
500 SEK
24 okt 2016 23:08
300 SEK